VESTI

Konkurs za smeštaj u studentskom domu – 2019 / 2020

KONKURS Za prijem studentata visokoškolskih ustanova u Republici Srbiji u ustanove za smeštaj i ishranu studenata za školsku 2019/2020. godinu. možete pogledati OVDE

DRUGI UPISNI ROK

Akademija poslovnih strukovnih studija Beograd objaljuje Drugi upisni rok za upis studenata u prvu godinu osnovnih strukovnih studija. Konkurs možete pogledati OVDE

KONAČNA RANG LISTA – UPIS 2019/2020

KONAČNE RANG LISTE možete pogledati OVDE

OBAVEŠTENjE O IZMENI TERMINA ODBRANE ZAVRŠNIH RADOVA

Odbrana završnih radova na osnovnim i specijalističkim studijama zakazuju se za sredu, 03.07.2019. godine u 11 časova u prostorijama Akademije – Odsek Blace.

Letnja praksa Crédit Agricole banka

Crédit Agricole banka Srbija nastavlja praksu negovanja pravih vrednosti i ulaganja u mlade generacije kroz deveti po redu program angažovanja osoba bez iskustva, pružajući im priliku da se oprobaju i profesionalno grade u sredini koju odlikuju odgovornost, etičnost i profesionalizam. Program predviđa aktivan rad i učenje kroz praksu uz posvećene i stručne mentore koji bi […] ...