ВЕСТИ

Конкурс за смештај у студентском дому – 2019 / 2020

КОНКУРС За пријем студентата високошколских установа у Републици Србији у установе за смештај и исхрану студената за школску 2019/2020. годину. можете погледати ОВДЕ

ДРУГИ УПИСНИ РОК

Академија пословних струковних студија Београд објаљује Други уписни рок за упис студената у прву годину основних струковних студија. Конкурс можете погледати ОВДЕ

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА – УПИС 2019/2020

КОНАЧНЕ РАНГ ЛИСТЕ можете погледати ОВДЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ О ИЗМЕНИ ТЕРМИНА ОДБРАНЕ ЗАВРШНИХ РАДОВА

Одбрана завршних радова на основним и специјалистичким студијама заказују се за среду, 03.07.2019. године у 11 часова у просторијама Академије – Одсек Блаце.

Летња пракса Crédit Agricole banka

Crédit Agricole banka Србија наставља праксу неговања правих вредности и улагања у младе генерације кроз девети по реду програм ангажовања особа без искуства, пружајући им прилику да се опробају и професионално граде у средини коју одликују одговорност, етичност и професионализам. Програм предвиђа активан рад и учење кроз праксу уз посвећене и стручне менторе који би […] ...