Radno-nastavna poseta predavača i studenata Štutgartu.

Grupa profesora i studenata sa studijskog programa Računarstvo i informatika su deseta generacija studenata koja je učestvovala u radno-nastavnoj poseti koja se obavlja po protokolu o saradnji koji je potpisan sa Univerzitetom primenjenih studija Baden-Vinterberg u Štutgartu.

U toku borakva u Štutgartu u periodu od 04.06.2012. godine do 09.06.2012. godine studenti su aktivno učestvovali u procesu nastave i sa svojim nemačkim kolegama su slušali predavanje na temu „JAVA PROGRAMIRANjE“ kod profesora Bob Hobbs-a sa Staffordshire University-a. Pored učešća u procesu nastave, studenti su tokom boravka posetili muzej i fabriku renomiranog proizvođača automobila PORŠE. U sklopu slobodnih aktivnosti studenti su posetili i zoo-park u Štutgartu.

Predavači i studenti Visoke poslovne škole su izrazili zadovoljstvo i zahvalnost visokom gostoprimljivošću svojih nemačkih kolega, te im poručuju:

Dank für die Gastfreundschaft

Ostavite komentar